fbpx
Przejdź do treści

Bitcoin po raz kolejny pokazuje swoją zmienność, spadając z powrotem do 67 000 dolarów !

Bitcoin odnotował gwałtowny spadek handlu z dnia na dzień, pokazując, że największa kryptowaluta na świecie nie zmieniła swojej tendencji do dużych spadków, mimo że nadal zyskuje akceptację w głównym nurcie świata finansowego.

Spadek w pędzącym rynku Byka

Dane z Coin Metrics pokazują,że notowania waluty przekraczały 72 000 dolarów pod koniec czwartkowego wieczoru, po czym w piątek spadły do ​​około 67 000 dolarów, co oznacza spadek o około 7%.

Nie było od razu jasne, co spowodowało spadek kursu bitcoina, którym handluje się 24 godziny na dobę. Bitcoin nadal rośnie o około 57% od początku roku, a nocny spadek nastąpił z poziomu niemal rekordowego. Kryptowaluta rosła w ciągu ostatnich kilku miesięcy, częściowo ze względu na oczekiwania, a następnie popyt ze strony nowych funduszy ETF na bitcoiny, które wystartowały w USA w styczniu.

Historyczność zmienność Bitcoina

Gwałtowne wzrosty i gwałtowne spadki to powracająca cecha w historii Bitcoina. Podczas poprzedniej hossy bitcoin wzrósł powyżej 68 000 dolarów w listopadzie 2021 r., ale mniej więcej rok później jego notowania spadły poniżej poziomu 20 000 dolarów. Kryptooptymiści twierdzą, że zmienność tej klasy aktywów powinna spadać wraz z dojrzewaniem bitcoina. Pojawienie się funduszy ETF na bitcoiny, które ułatwiają szerszemu gronu inwestorów uzyskanie ekspozycji na kryptowaluty, mogłoby teoretycznie pomóc zmniejszyć tę zmienność.

Gdzie Kupić Aktualnie Bitcoina?

Binance to największa i najpopularniejsza giełda kryptowalutowa na świecie. Została założona w Chinach w połowie 2017 roku. Tempo, w jakim giełda Binance zdominowało rynek kryptowalutowy jest imponujące. Miliony użytkowników z całego świata korzystają z tej platformy w celu kupna oraz sprzedaży kryptowalut. To także wygodny portfel przeglądarkowy i mobilny oraz szereg innowacyjnych usług finansowych rozwijanych w technologii Blockchain. 

Twoja Ocena Artykułu

4.7/5 - (4 ocen)

Oficjalny Kanał Sygnałowy Telegram

Dołącz Już Teraz !

Wszystkie nasze aktualne wyniki , promocje , dostęp oraz aktualne informacje !

Dostęp Traderski VIP

Zapraszamy Również do Działu Crypto

Ostrzeżenie : Pamiętaj, że każde inwestowanie wiążę się z ryzkiem !

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami obciążonymi wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy na skutek stosowania dźwigni finansowej. 71% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze, obracając kontraktami CFD.  Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na podjęcie wysokiego ryzyka utraty swoich pieniędzy.

Informacje, materiały, wyliczenia oraz dane publikowane w serwisie internetowym mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, w szczególności nie stanowią one oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny, jak również usługi doradztwa finansowego lub udzielania rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych lub ich emitentów w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Zawartość serwisu nie stanowi i nie może być traktowana jako usługa doradztwa inwestycyjnego.

Nie Przegap Swojej okazji

2024 rok notuje 776 % wzrostu wartości aktywów inwestycyjnych!

0

Nowych Traderów dołączyło do Ekipy XaaN !

Zadowoleni z Usługi 92%
0 %

Akcji podjętych za pomocą Naszych strategii zakończyło się sukcesem !